Grand Opening 25.listopadu 2023

Grand Opening: De Luxe Massage – Nový Wellness Přírůstek v Srdci Prahy

Slavnostní otevření salonu De Luxe Massage v Praze – Nový rozměr péče o tělo a duši

  1. listopadu byl pro wellness komunitu v Praze zvláštní den. Otevřel se zde nový masážní salon De Luxe Massage, přinášející nadstandardní masážní služby a oázu klidu uprostřed rušného města. Slavnostní otevření bylo příležitostí pro představení našeho přístupu k relaxaci a pohodě.

Přivítání hostů v atmosféře luxusu

Na otvíračce se sešla směsice významných hostů z pražské společenské, podnikatelské a wellness scény. Nabídli jsme jim exkluzivní prohlídku našich elegantně zařízených prostor a představili jsme širokou nabídku masážních terapií.

Exkluzivní prohlídka a demonstrace masážních technik

Hosté měli možnost nejen prohlédnout si salon, ale také na vlastní kůži zažít ukázky našich masážních služeb. Naši zkušení terapeuti předvedli různé techniky a odpovídali na otázky o benefitech a metodách masáží.

Závěr a výhled do budoucnosti

Tento večer byl nejen oslavou otevření našeho salonu, ale také závazkem poskytovat vynikající služby a péči. Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a přispěli k úspěšnému startu našeho podnikání. Teď, když je De Luxe Massage oficiálně otevřen, těšíme se na to, jak budeme přinášet relaxaci a obnovu všem, kteří navštíví náš salon v centru Prahy.

Sdílejte článek:

Odebírejte Newsletter

Mějte přehled o všech novinkách a speciálních akcí.